Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Антисептики Touch Protect

10.05.2019


У продаж надійшли ефективні і потужні антисептики для рук від відомого виробника Touch Protect. Продукція бренду виготовлена на основі сильнодіючого дезінфектора — пропілового спирту. Пропанол-1 протягом 30 секунд знищує різного роду:


мікроби, що викликають смертельні захворювання;

віруси, в тому числі гепатит і ВІЛ;

бактерії, особливо збудник туберкульозу;

спори (грибок, цвіль).

Руйнівний вплив настає при найменшому контакті медичного антисептика з оболонкою шкідливої клітини. В процесі хімічної реакції молекули спирту повністю руйнують структуру білків. Засіб для дезінфекції рук має особливу консистенцію, що не дозволяє розчину швидко випаровуватися. Завдяки цьому він вбирається матеріалом або епідермісом, максимально ефективно знезаражуючи об'єкт. У зв'язку з цим санітайзер для рук рекомендований для обробки:

медичних і косметичних інструментів;

робочих поверхонь різного призначення;

посуду або тари, що застосовуються в різних цілях.

Продукція бренду Touch Protect робить позитивний вплив на шкіру. До складу санітайзера для дезінфекції рук входить гліцерин і вітамін Е. Пом'якшувальні компоненти відрізняються унікальними властивостями:

відновлювальний;

гіпоалергенними;

зволожуючий.

При інтенсивному використанні дезінфектора шкіра не пересихає, а також залишається гладкою і без пошкоджень. У нашому інтернет-магазині можна купити антисептик для рук у вигляді спрею або гелю. Розпилювач / дозатор дозволять економно і більш ефективно витрачати препарат. Компанія Touch Protect випускає санітайзери в різних обсягах: від 250 мл до 5 л.такі засоби захисту допоможуть максимально убезпечити своє робоче місце від шкідливих вірусів і бактерій.

text_st
button_out_of_stock