Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Респіратори

11.44 грн

Напівмаска респіратор Спектр 2К FFP2D (з клапаном видиху)

Респіратор Спектр-2К FFP2D протиаерозольний оснащений клапаном виходу й еластичними стрічк..

11.44 грн

Напівмаска респіратор Спектр 2К FFP2D (з клапаном видиху)

Респіратор Спектр-2К FFP2D протиаерозольний оснащений клапаном виходу й еластичними стрічк..

9.69 грн

Напівмаска респіратор Спектр 2 FFP2D (без клапана)

Респіратор протиаерозольний оснащений еластичними стрічками, які не стискають та не подразнюють шк..

79.80 грн

Напівмаска респіратор Спектр 3К FFP3D (з клапаном видиху)

Респіратор протиаерозольний має найвищий ступінь захисту. Він оснащений еластичними стрічками, які ..

68.93 грн

Напівмаска респіратор Спектр 3 FFP3 (без клапана)

Респіратор протиаерозольний має найвищій ступінь захисту. Він оснащений еластичними стрічками, які ..

9.69 грн

Напівмаска респіратор Спектр 2 FFP2D (без клапана)

Респіратор протиаерозольний оснащений еластичними стрічками, які не стискають та не подразнюють шк..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Респіратори медичні

Одними із вразливих місць у нашому організмі є дихальні шляхи. Аби захистити себе від різного роду забруднень та інфекцій, котрі передаються повітряно-крапельним шляхом, обов’язково застосовується медичний респіратор. До того ж таке пристосування широко використовується у сфері будівництва, особливо під час роботи з цементом, мінватою, деревом та іншими небезпечними речовинами. Залежно від ступеня захисту респіратори класифікуються на декілька груп. Беручи до уваги особливості цієї продукції, кожен зможе купити медичний респіратор, який повністю його захистить від шкідливих факторів.

Класифікація респіраторів

Серед користувачів доволі популярними є фільтраційні напівмаски. У таких моделях повітря, яке вдихає людина, проходить через декілька шарів захисного матеріалу та надходить до організму в очищеному вигляді, без жодних забруднень. Такого плану протипилові зразки не пропускають:

  •           пил;
  •           дим;
  •           аерозоль.

Разом з тим вони не слугують бар’єром для всіляких запахів, газів та парів. Однак медична маска-респіратор створена з урахуванням усіх особливостей будови вірусів, інфекцій, а також небезпечних бактерій. Захисні властивості цих виробів безпосередньо залежать від фільтрів, котрі в них застосовуються. З огляду на здатність матеріалів утримувати дрібні частки медичні багаторазові респіратори поділяються на 3 класи:

  1.               FFP1. Ефективність фільтрування складає 80% при показникові 4 ГДК (гранично допустима концентрація забруднення). Моделі підходять тільки при контакті з дисперсними (грубими) твердими аерозолями, тому актуальні для будівельних робіт.
  2.               FFP2. Ступінь очищення повітря досягає 94% при 12 ГДК. Напівмаски захищають не тільки від дрібнодисперсних аерозолів, але й від рідких концентратів.
  3.               FFP3. Відрізняються досить високим рівнем захисту — понад 99% в умовах 50 ГДК. Окрім вищезгаданих забруднень, матеріал вловлює навіть максимально дрібні часточки як твердих, так і рідких станів.

Респіратор медичний ffp3 здатний захистити працівника від бактерій, пилу (радіаційного або токсичного походження) та цвілевих спор. На додачу такі вироби бувають одноразовими (рекомендовані для користування впродовж однієї зміни) та багаторазові. Останні зразки виготовлені з матеріалу, котрий не псується під впливом мийних та дезінфекційних засобів. Після кожної такої обробки, продукція не втрачає своїх захисних властивостей.

Правильно користуємося медичним респіратором

Особливу увагу слід приділяти тривалості використання захисних напівмасок. Немає чітких правил того, скільки часу можна перебувати у таких засобах індивідуального захисту. На це впливає рівень забрудненості повітря, внаслідок виконання певних видів робіт. Все ж таки одноразові зразки стануть в пригоді для короткотривалого користування (до 2 годин), а медичний респіратор з клапаном — до 8 годин. При цьому конструкція отвору для вдихання/видихання має бути доволі простою у використанні та обслуговуванні.

Першою ознакою того, що виріб потрібно замінити, слугує наявність волого прошарку на внутрішній поверхні матеріалу. Волога напівмаска втрачає свої електростатичні властивості. Через це часточки забруднень перестають притягуватися до мембрани, а проникають крізь неї, тим самим знижуючи ефективність фільтрації. Купити багаторазовий медичний респіратор різноманітних видів пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете високу якість по доступній ціні.


text_st
button_out_of_stock