Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Ємності

156.03 грн

Ємність для медичних інструментів нержавіюча Ampri 7100040

Ємність для медичних інструментів нержавіюча Ampri 7100040 Характеристики: ма..

38.72 грн

Ємність для медичних інструментів синя Ampri 09269-B

Ємність для медичних інструментів синя. Арт. 09269-BХарактеристики:матеріал — високоякісний пла..

38.72 грн

Ємність для медичних інструментів біла Ampri 09269-W

Ємність для медичних інструментів біла. Арт. 09269-W Характеристики: матеріал — в..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Ємності для медінструментів

Особливу загрозу для здоров’я людини становить заражений інструментарій. Тому ємності для стерилізації медичних інструментів відносяться до найважливіших покупок кожного лікувально-профілактичного закладу. Оскільки мікроорганізми (або їх переносники) спроможні виживати у різноманітних хімічних розчинах, а також під впливом високих температур, то потрібно дотримуватися встановлених правил та вимог стосовно дезінфекції таких виробів. Для цього в пригоді стануть спеціальні медичні ємності для інструментів, які відповідають пред’явленим технічним характеристикам. Їх використання забезпечує ефективне виконання цієї важливої процедури.

Особливості продукції

Існує декілька способів боротьби з небезпечними мікроорганізмами. Декотрі з них застосовуються для знищення патогенів на всіх стадіях розвитку. Інші, набагато сильніші, ліквідують навіть носіїв вірусів, у тому числі збудників багатьох захворювань. За допомогою спеціальних методів стерилізації досягається пригнічення здатності патогенних організмів розмножуватися. Беручи це до уваги, посудина для замочування медичних інструментів повинна бути:

  •          виготовлена з надзвичайно міцного пластику;
  •          покрита емальованою речовиною;
  •          достатньо місткого об’єму;
  •          простою у використанні та обслуговуванні.

Залежно від конструктивних особливостей контейнера, він має герметично закриватися, і до того ж легко розбиратися. Матеріал лотків для стерилізації медичних інструментів обирається з урахуванням специфіки та властивостей знезаражувального агента. При тривалому контакті з агресивними концентратами пластик повинен зберігати свою структуру та не руйнуватися. На додачу внутрішня сторона камери має відрізнятися особливою стійкістю до механічних пошкоджень.

Медична ємність для інструментів

Для проведення різноманітних медичних процедур широко використовуються спеціальні лотки, котрі виготовлені з нержавіючої сталі або дуже міцного пластику. У центральній частині таких виробів сформоване унікальне заглиблення. Форма подібних зразків часто представлена у вигляді квасолини або нирки (органу) для найкомфортнішого застосування. Такий лоток для медичних інструментів простий у використанні. Разом з тим матеріал, з якого він виготовлений:

  •          прекрасно підходить для стерилізації;
  •          не піддається корозійним процесам;
  •          має додатковий шар, нанесений задля захисту від порізів та мікротріщин;
  •          не деформується під дією високих температур.

Завдяки хорошій місткості (об’єм деяких моделей сягає близько 600 мл) представлені вироби успішно застосовуються для забору біологічних виділень чи інших відходів. Купити лоток для медичних інструментів незрівнянної якості за доступною ціною можна на нашому сайти лише одним натисканням.


text_st
button_out_of_stock