Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Маски медичні

188.00 грн

Захисна маска для бороди блакитна Ampri 02040-B

Медична маска виготовлена з легкого нетканого матеріалу. Волокно бездоганно пропускає повітря, але ..

700.00 грн

Захисний чепчик з маскою 04035-B

Захисний чепчик з маскою 04035-В синійОстанні вимоги перевіряючих інстанцій на харчових підприєм..

190.00 грн

Захисна маска для бороди блакитна Ampri 02040-B

Медична маска виготовлена з легкого нетканого матеріалу. Волокно бездоганно пропускає повітря, але ..

44.00 грн

Маска медична нестерильна тришарова 21069

Медична нестерильна маска з гнучким металевим фіксатором для носа. Виріб складається з 3 прошарків:..

120.69 грн

Маска медична нестерильна тришарова 22006 (50 шт)

Медична нестерильна маска з гнучким металевим фіксатором для носа. Виріб складається з 3 прошарків:..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Медичні маски

Медична маска виконує роль захисного бар’єра від хвороботворних мікроорганізмів, котрі потрапляють до навколишнього середовища шляхом кашляння або чхання хворої людини. Як показують дослідження, бактерії відлітають від інфікованого на відстань 2 метрі. Аби захистити себе, потрібно використовувати медичну маску. Виріб виготовляється з 3-4 шарів цупкого матеріалу. Задля фіксації засобу індивідуального захисту призначені спеціальні зав’язки чи еластичні петлі.

Різновиди медичних масок

На перший погляд здається, що така продукція не потребує класифікації, оскільки майже не відрізняється одна від одної. Однак залежно від сфери використання моделі бувають 4 видів:

  •          стерильні;
  •          нестерильні;
  •          процедурні;
  •          спеціалізовані.

Широке застосування серед медперсоналу знайшли процедурні медичні маски. У лікувально-профілактичних закладах їх використовують з метою запобігання зараження лікарів під час приймання хворих. Такі вироби виготовлені з тришарового нетканого волокна, яке має фільтраційну здатність. За цей ефект відповідає спеціальний внутрішній прошарок. Купити процедурну медичну маску краще до початку сезонних епідемій ГРВІ та грипу. Тільки таким чином можна зменшити ризик розповсюдження небезпечних захворювань.

Стерильні та нестерильні маски

Відповідно до інструкції, використання стерильних масок дозволене лише в приміщеннях, у яких була проведена професійна дезінфекція. Зазвичай це робиться у лабораторіях та операційних. Інакше під час розпаковування продукції у звичайному середовищі стерильні зразки втрачають свої властивості.

Нестерильні маски широко застосовуються співробітниками медичних закладів, котрі перебувають у прямому контакті з інфікованими пацієнтами. При цьому така продукція повністю виконує своє призначення.

Спеціалізовані маски

Для виконання вузькопрофільних робіт варто купити спеціалізовані медичні маски. Здебільшого вони необхідні у хірургічній сфері. Ці засоби індивідуального захисту мають 4 особливі прошарки, які:

  •          захищають хірурга та пацієнта від патогенів, що передаються дихальними шляхами;
  •          перешкоджають утворенню та затримці вологи;
  •          закривають обличчя лікаря від бризок біологічних рідин під час операційного втручання.

Як і більшість інших різновидів, спеціалізовані одноразові медичні маски оснащені гнучкими фіксаторами для носа, котрі набувають необхідної форми. Завдяки цьому виріб щільно прилягає до лиця, тим самим гарантуючи хірургові належний ступінь захисту. Для проведення довготривалих операцій краще скористатися зразками зі спеціальними дихальними клапанами. Аби максимально себе захистити, в комплекті зі спеціалізованими масками потрібно купити захисний екран, котрий не пітніє. Такий пристрій повністю оберігає обличчя та очі від усіляких інфекцій.

Класифікація залежно від конфігурації

Виробники таких витратних матеріалів пропонують користувачам широкий асортимент цієї продукції. Інженери компаній приділяють важливу увагу ергономічності моделей. У зв’язку з цим виділяються наступні різновиди медичних масок:

·         неткані одноразові;

·         дитячі;

·         жорсткі медичні респіратори;

·         медичні респіратори одноразові з клапаном.

Під час сезонних масових епідемій чималою популярністю користуються неткані одноразові маски, котрі за своїми властивостями схожі на процедурні. Для їх виготовлення застосовуються неткані основи на базі волокон полімерів. Але такі вироби не щільно прилягають до лиця.

Дитячі медичні одноразові маски мають набагато менші параметри. Максимальні зразки не перевищують 8×14 см. Це дуже зручно, тому що через великі розміри знижується ефективність продукції. Для отримання бажаного результату дитячі моделі виробляються з гіпоалергенних матеріалів. До того ж нерідко використовуються натуральні основи без додавання барвників. Внутрішній прошарок дитячих медичних масок виконує роль фільтрувального полотна. Тому така продукція повністю відповідає медико-санітарним вимогам.

Критерії вибору медичних масок

Кожен запитує себе, які купити медичні маски, аби захистити своє здоров’я та своєї сім’ї. Перш за все, до уваги береться ергономічність. Правильний дизайн забезпечує комфортне використання виробів та легкість дихання. Тому особливе значення приділяється таким характерним особливостям медичних масок, як:

  •          матеріалу основи;
  •          ступеню фільтрації;
  •          проникності полотна;
  •          комфортності користування.

Розглянувши зазначені аспекти продукції, буде легко підібрати оптимальний варіант для себе з урахуванням специфіки роботи чи особистих вподобань. Така інформація допоможе стати справжнім професіоналом у цій справі.

Вибір матеріалу

На виробництві засобів індивідуального захисту основною сировиною для них слугують декілька видів матеріалів. Серед них найкращими визнані:

  1. Мельтблаун. Являє собою сітку з дуже малими комірками, виготовлену з поліпропіленової нитки розміром 0,1-0,2 дтекс. Здатен затримувати найдрібніші мікроорганізми. 
  2. Спанбонд. Нетканий мікропористий матеріал на пропіленовій основі. Прекрасно реагує на приєднання до нього інших полімерів чи хімічних агентів. Полотно не пропускає пар. Відоме своїми гідрофільними, гідрофобними та антисептичними властивостями. Спанбонд стійкий до впливу лугів та кислот. Добре піддається стерилізації.
  3. СМС. Унікальне поєднання мальтблауна та спанбонда. Переважно використовується для створення каркасів масок.

Лабораторні дослідження довели незрівнянну ефективність мальтблауна. Цей полімер складається з дрібнозернистої сітки, котра слугує прекрасною фільтраційною основою. А от сировина зі збільшеними комірками краще пропускає повітря, тому часто виконує роль каркасного полотна для масок.

Конструктивні особливості

Щільне прилягання — один із основних критеріїв вибору продукції. Перш ніж купити медичну маску, варто переконатися, чи має вона носовий фіксатор. Медичні респіратори оснащені металевими вставками, а одноразові — пластиковими. Останній варіант вважається найпоширенішим, але менш надійним, оскільки через погане притискання до лиця знижуються захисні властивості виробу.

До того ж ці засоби відрізняються типом збирання. Залежно від направленості складок існує 2 види моделей:

  •          «ялинка», коли всі складки направленні догори;
  •          «омега» — лише верхня дивиться у напрямку носового фіксатора.

«Омега» вважається самим оптимальним зразком, бо найкраще відповідає анатомічним особливостям людського обличчя. Унікальна складка формує повітряний клапан, котрий фіксує форму й не дозволяє матеріалу доторкатися до рота.

Важливість повітропроникності

Ця величина забезпечує вільне дихання під час носіння маски. Особливо на повітропроникність впливає тип збирання виробу. Як вже зазначалося, лише модель «омега» є найбільш комфортною у використанні. Разом з тим на пропускну властивість матеріалу впливає коефіцієнт опору диханню, котрий позначається Delta P. У такому випадку відповідними показниками повітропроникності вважаються 1,7-1,9. Продукція з відмітками понад 2 гірше пропускає повітря, тому ускладнює дихання людини. А значення менш як 1,5 має кращу проникність, але зводить нанівець захисні властивості.

Комфортність носіння

Під час купівлі медичної маски цей аспект має вагоме місце, оскільки будь-який спричинений дискомфорт знижує працездатність робітника. У зв’язку з цим при використанні медичні маски не повинні:

  •          викликати подразнення шкіри;
  •          колотися;
  •          заважати;
  •          натирати;
  •          прилипати.

Комфортність носіння залежить від особливостей будови, а також застосованого матеріалу. Оскільки спанбонд за своїми характеристиками (тактильним відчуттям) нагадує бавовняні тканини, з нього доволі часто роблять внутрішній шар медичних одноразових масок. Аби виріб не прилипав до рота, зазвичай обирається модель, котра при розпрямлянні складок утворює повітряний клапан.

Часом дискомфорт викликають вушні петлі, які душать або заважають. З цієї причини спеціалісти радять купити одноразовий респіратор з плоскими резинками. Тоді користувач навіть не помітить присутності виробу на обличчі.

Рекомендації лікарів

Медичну маску неможна назвати «панацеєю» від усіх відомих захворювань. Помилково стверджувати, що цілодобове перебування у таких засобах захисту допоможе запобігти зараженню. Спеціалісти відзначають, що такі пристосування у більшості випадків необхідні хворим особам для захисту навколишніх людей від хвороботворних бактерій.

У забрудненому приміщенні кожен відвідувач залишається вразливим перед вірусами, а також інфекціями. Тривалість зосередженості патогенів у повітрі (після кашлю або чхання) залежить від вологості та напрямку повітряних мас. Тому важливо завжди дотримуватися простих правил користування:

  •          під час надягання медичної маски усувати всі утворені проміжки;
  •          не чіпати виріб брудними руками;
  •          після знімання обробляти долоні антисептиком (мити з милом);
  •          одноразові зразки не використовувати повторно;
  •          змінювати маску при перших ознаках вологості;
  •          після використання утилізувати;
  •          максимальна тривалість безперервного носіння сягає 2 годин, а респіратора — 6 годин.

Експерти рекомендують послуговуватися медичними масками при безпосередньому контакті з інфікованими пацієнтами у закритому приміщенні. У випадку відсутності загрози з боку хворого захисний засіб знімається.

Так, з XVII століття маски широко використовувалися лікарями й дозволяли їм працювати з важко хворими, а також з особливо небезпечними інфекціями. У XX столітті ці вироби набули доволі ергономічного дизайну, за рахунок чого стали обов’язковими елементами уніформи медичних працівників.

Компанія AMPri пропонує купити медичні маски оптом і у роздріб в Україні за доступними цінами. Широкий асортимент товарів на нашому сайті дозволяє вибрати найкращий варіант для професійного чи особистого використання. Продукція виробляється відомим німецьким брендом, котрий заслужив всесвітню відомість у сфері виробництва витратних матеріалів медичного призначення.

 


text_st
button_out_of_stock