Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Джгути

53.88 грн

Джгут венозний червоний MED COMFORT Ampri 09820-R

Венозний джгут призначений для взяття крові з вени або для інших вну..

53.88 грн

Джгут венозний синій MED COMFORT Ampri 09820-B

Венозний джгут призначений для взяття крові з вени або для інших внутрішньовенних маніпуляцій. Д..

53.88 грн

Джгут венозний зелений MED COMFORT Ampri 09820-G

Венозний джгут призначений для взяття крові з вени або для інших внутрішньовенних маніпуляці..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Джгут венозний MED COMFORT

Можливість купити джгут для внутрішньовенних ін’єкцій надає кожна аптека чи спеціалізований інтернет-магазин. Однак подібні вироби нерідко відрізняються якістю та брендом. Тому, обираючи джгут, завжди звертається увага на деякі характерні особливості продукції.

Венозний джгут під прицілом покупців

Компанії-виробники приділяють велике значення тому, аби таке приладдя було зручним та максимально практичним у використанні. До того ж фірми виготовляють медичні вироби з впровадженням інноваційних технологій, беручи за еталон європейські стандарти якості. Окрім цього, не останню роль відіграє формування доступної вартості товару. В нашому інтернет-магазині джгут венозний MED COMFORT представлений у 4-х варіантах:

  •          синьому;
  •          червоному;
  •          зеленому;
  •          жовтому.

Всі моделі вироблені виключно з гумовотканинних стрічок, а корпус — з міцної пластмаси. Завдяки середній пружності матеріалу зразки бездоганно фіксуються на руці при проведенні внутрішньовенних ін’єкцій, не викликаючи дискомфорту. На додачу ці вироби виконують кровоспинну функцію, що є дуже доречним у надзвичайних ситуаціях. Джгут медичний автоматичний оснащений спеціальним пластиковим карабіном-застібкою, котра:

  •          дозволяє зняти приладдя однією рукою під час процедури забору крові;
  •          запобігає випадковому розкриванню застібки;
  •          не передушує руку при використанні.

Технічні характеристики джгута венозного: довжина стрічки — 38 см, а ширина — 2,5 см. Зазначені показники визнані найоптимальнішими, оскільки дають змогу обхопити не лише руку дорослого чоловіка, а й малої дитини. При цьому зайва частина медичного джгута настільки еластична, що легко сховається, аби не заважати.

Деякі технічні моменти

Матеріал, з якого виготовляється джгут венозний, призначається також і для дезінфекції. Однак не всі хімічні розчини, які використовуються в медицині, підходять для цього. Детальнішу інформацію на вказану тему краще дізнатися у виробника. Водночас приладдя прекрасно піддається озоновій дезінфекції при низьких температурах. На додаток, медичний джгут успішно знезаражується в процесі нагрівання до 80˚С, не втрачаючи при цьому своїх характеристик.

Наш інтернет-магазин АМПрі пропонує вигідно купити джгут венозний у роздріб. Продукція доставляється в індивідуальній упаковці. Також існує варіант придбання товарів оптом. У такому випадку клієнт отримує цілий блок, в якому вміщається до 100 одиниць. Для оформлення замовлення достатньо лише подзвонити за вказаними номерами або створити замовлення одним натисканням. Все ж таки перед покупкою варто узгодити з нашими менеджерами наявність вибраної моделі чи кольору на складі.


text_st
button_out_of_stock