Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Контейнери для збору

116.76 грн

Контейнер для мочи (для мужчины) Ampri 09283

Контейнер для збору сечі для чоловікаЄмність зручна у використанні й транспортуванні до лабораторії ..

1 620.36 грн

Контейнер для збору біологічних речовин Ampri L-09182

Контейнер для збору сечіВиріб застосовується в лабораторіях для зберігання та транспортування бі..

57.12 грн

Контейнер для сечі (для жінки) Ampri 09271-F

Контейнер для збору сечі для жінкиЄмність зручна у використанні й транспортуванні до лабор..

1 575.00 грн

Контейнер для збору біологічних речовин Ampri L-09188

Наявність запитуйте у менеджераКонтейнер для збору біологічних речовин Виріб застосовується для ..

1 791.72 грн

Контейнер для збору біологічних речовин Ampri L-09184

Контейнер для збору біологічних речовинВиріб застосовується для збору, зберігання та транспортув..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Контейнери для збору

Для проведення якісного діагностування пацієнтів лікарям вкрай необхідні точні результати аналізів. Раніше їх здача була досить кропіткою справою. Спочатку підготовлювалася ємність для збору аналізів, котра ретельно очищалася та стерилізувалася. Це робилося задля того, аби отримані результати дослідів були цілковито правдивими. Все ж таки траплялося, що біологічна речовина містила часточки жиру або мийного засобу, які негативно впливали на картину захворювання. Тому нерідко доводилося робити повторно всі ці процедури.

У сучасній медицині використовуються одноразові контейнери для збору аналізів, за допомогою яких збираються зразки біоматеріалів:

 •          дуже просто;
 •          герметично;
 •          доступно.

Більшість баночок для аналізів комплектуються спеціальними наклейками. На них вказуються данні пацієнта та інформація, щодо досліджень, які будуть проводитися з отриманою біоречовиною. При цьому потрібно пам’ятати, що випорожнення здаються та збираються в одну й ту саму ємність. Переливання рідини/маси з однієї посудини в іншу призводить до потрапляння в зразок інфекцій та сторонніх частин.

Контейнери для аналізів при детальному розгляді

Спеціальний контейнер для аналізів — це банка з пластмаси, що має кришку, яка щільно закривається. Виріб виготовляється з полістиролу, тому що сировина є стійкою до механічних пошкоджень, або поліпропілену, котрий робить ємність для аналізів прозорою, немов скло. До того ж використані тут матеріали:

 •          не піддаються бактеріальному забрудненню;
 •          мають нейтральне хімічне середовище;
 •          не змінюють складу під час стерилізації.

Така тара прекрасно реагує на досить широкий діапазон температур. Враховуючи це, підготовлений біоматеріал можна зберігати в прохолодному місці. На додачу кришка на контейнері захищає від:

 •          розливання;
 •          витікання;
 •          випаровування.

Конструктивні особливості виробу гарантують повну герметичність та захист біологічних рідин при транспортуванні.

Різновиди продукції

Одноразові баночки для аналізів бувають стерильними та нестерильними. Беручи це до уваги, напередодні проведення процедури варто з’ясувати у спеціаліста, який тип ємності повинен використовуватися в кожному окремому випадку.

Стерильні контейнери для збору аналізів зазвичай представлені в індивідуальній упаковці з герметичним захистом. Тому в процесі збирання рідини:

 •          такі ємності не залишаються тривалий час відкритими;
 •          до внутрішньої частини забороняється доторкатися руками;
 •          кришка відразу щільно закривається, після завершення наповнення.

Різновид біоматеріалу та його цільове призначення беруться до уваги при виборі об’єму чи форми тари. На кожний виріб нанесена мірна шкала з розміткою від 60 до 250 мл. Іноді стерильна банка для аналізів оснащується вакуумною пробіркою для спеціального збору сечі. Ємності для калу пропонуються з одноразовими лопатками. Великі посудини, що заповнюються на 70%, рекомендовані для використання тільки дорослими пацієнтами.

Недорого купити контейнер для збору аналізів можна на сайті компанії AMPri. Тут представлені різноманітні ємності для медичних маніпуляцій, які стануть у пригоді під час лікування.

Вимоги до контейнерів в залежності від ситуації

Коли лікар призначає пацієнту обстеження, варто точно знати, які результати потрібно йому пред’явити. В медичній практиці дуже часто ідентичний в очах хворого аналіз сечі здається декількома способами. Багато що залежить від того, яка діагностика буде застосована до біоматеріалу. Для прикладу:

 1. При здачі загального аналізу сечі чи за Нечипоренком немає потреби для придбання стерильних зразків. Достатньо лише купити простий контейнер ємністю 150-250 мл для дорослої людини.
 2. При здачі біорідини для бактеріологічного дослідження вся тара повинна бути стерильною.
 3. Якщо бакпосів проводиться з метою ідентифікації флори, доречно придбати маленьку стерильну ємність, в котру помістяться необхідні 10 мл біоматеріалу.
 4. При здаванні аналізу за Зімницьким обираються будь-які варіанти. Однак у цьому випадку відразу використовуються 8 контейнерів. Протягом доби біорідина збирається кожні 3 години. Між процедурами одноразові баночки з сечею зберігаються в прохолодному та темному місці. 

Останній із зазначених способів не варто плутати з добовим збором сечі, оскільки він включає систематичне збирання рідини протягом 24 год шлях поступового наповнення зразка. З огляду на це одноразові ємності для аналізів у більшості випадків видаються медичними лабораторіями. Самостійно робити подібні вироби немає сенсу, бо пацієнту не в змозі дотриматися усіх правил герметичності при багаторазовому наповненні баночки. А от у лабораторіях така тара обробляється спеціальними способами згідно зі встановленими регламентами.

Дитячі одноразові контейнери

Ємності для взяття аналізів у новонароджених широко використовуються в медицині. Вони представлені універсальними (відносно статі) прозорими м’якими мішечками. Аби виріб герметично притискався до тіла малюка, передбачена клейка смужка. Вона забезпечує якісний збір біоматеріалу без вірогідності протікання. Перед використанням такого приладдя маля ретельно вимивається та насухо витирається.

Дитяча ємність для збору аналізів дуже легко знімається. Оскільки вона одноразова, то не підлягає повторному використанню. Під час першого застосування краще відразу придбати декілька виробів, аби навчитися правильно прикріпляти їх до тіла немовляти.

Покупка одноразового контейнера для збору аналізів спрощує життя пацієнтів, тому що їм більше не приходиться кип’ятити та мити баночки. Інтернет-магазин AMPri пропонує всім охочим купити оптом якісні ємності для аналізів та інших медичних потреб за доступними цінами в Україні.  


text_st
button_out_of_stock