Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Вимірювальні прилади

111.34 грн

Стетоскоп Med-Comfort з пласкою та подвійною головкою, 09301, Ampri

Стетоскоп широко використовується як в медицині, так і в домашніх умовах, особливо при догляді за ..

278.50 грн

Стетоскоп Med-Comfort Rappaport, 09303, Ampri

Стетоскоп широко використовується як в медицині, так і в домашніх умовах, особливо при догляді за ..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Вимірювальні прилади

Обстеженню пацієнтів відводиться важливе місце у лікувальній практиці, оскільки така діагностика дозволяє виявити небезпечні захворювання на початковій стадії. Без спеціальних вимірювальних приладів неможливо встановити правильний діагноз. Ці пристрої дають змогу лікареві перевірити наскільки рівне дихання чи серцебиття, а також точно виміряти артеріальний тиск. Актуальні моделі приладів такого призначення представлені в нашому інтернет-магазині.

Різновиди стетоскопів

Для прослухування легень спеціалісти зазвичай використовують декілька медичних апаратів. Кожен з них оснащений порожнистою трубкою, воронкоподібною слухавкою та приладдям для прослуховування. Всі деталі виробів покриті спеціальними речовинами, тому витримують будь-яку хімічну обробку. Виділяється декілька типів таких пристроїв:

  • Стетоскоп. Вважається найпоширенішим зразком, який фіксує звукові хвилі різної частоти, що надходять від внутрішніх органів.
  • Фонендоскоп. Воронка представлена мембраною, котра приглушує низькі частоти, але при цьому посилює високі. У зв’язку з такою особливістю вироби використовуються для прослухування легень (рідше судин).
  • Стетофонендоскоп. Модель вдало поєднує у собі два попередніх варіанти. Завдяки унікальній конструкції таких пристроїв лікар зможе прослухати як низько-, так і високочастотні коливання.
  • Медичний акушерський стетоскоп. Призначається для прослуховування серцебиття дитини в утробі матері. Зразки представлені у вигляді конусоподібної воронки, котра забезпечує неймовірні акустичні властивості.

Вищезгадані пристрої відзначаються прекрасною чуттєвістю, але водночас мають особливу надійність. Такі різнобічні характеристики досягаються шляхом використання легких та високоякісних матеріалів при виробництві подібної продукції. Завдяки цим вимірювальним приладам лікарі зможуть почути усілякі тони (високі чи низькі), у тому числі ледве відчутні шуми в серці або хрипи у легенях. Для лікарів та парамедиків подібні пристосування стануть незамінними «помічниками».

Тонометри

Високий артеріальний тиск служить головною причиною, яка провокує виникнення інфаркту чи інсульту. Іноді пацієнт може навіть не відчувати його, а списувати явні симптоми на погане самопочуття. Але таке ігнорування призводить до трагічних наслідків. Враховуючи це, вимірювальні прилади краще завжди мати на відстані витягнутої руки. Експерти відзначають, що найбільш точним при вимірюванні артеріального тиску показав себе анероїдний (механічний) тонометр. На другому та на третьому місцях розташувалися напівавтоматичний та автоматичний, оскільки їх показники нерідко залежать від:

  •          годин прийому їжі;
  •          положення тіла;
  •          наявності ведення розмови чи мовчання;
  •          пори дня.

Натомість ртутні автоматичні пристрої визнані найефективнішими та найточнішими пристроями. Однак достатньо лише однієї необачності, і система дає збій. Варіанти, представлені у нашому інтернет-магазині, вироблені з якісних та довговічних матеріалів. Манжета, а також вушні оливи достатньо м’які та зручні у використанні. Груша й трубчаті елементи виготовлені зі спеціального полімерного волокна, яке не прилипає до тіла та не стирається. Купити високоякісний тонометр за доступною ціною пропонує наша компанія. 


text_st
button_out_of_stock