Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Про нас

AMPri-всесвітньо відома компанія з Німеччини.

Протягом 24 років німецька компанія AMPri надає своїм клієнтам великий асортимент високоякісних товарів і послуг. AMPri займається виробництвом і оптовою торгівлею в Європі, пропонує широкий вибір витратних медичних матеріалів одноразового використання в різних сферах. Для керівництва компанії-Томаса Беме і Тобіаса штам – дуже важливо поділиться з клієнтами своїм багаторічним досвідом. Томас Беме керує компанією з моменту її заснування з 1994 року, Тобіас Штамер приєднався до нього в 1999 році. Для керівництва AMPri невід'ємною і важливою частиною щоденної роботи є безпосереднє спілкування з клієнтами і постачальниками, де потреби кожного клієнта мають найвищий пріоритет.


Мережа AMPri-гарант реалізації Ваших вимог.

Завдяки своїй великій мережі компанія AMPri підтримує постійний контакт зі своїми клієнтами, що дозволяє оперативно реагувати і реалізовувати їх вимоги в найкоротші терміни.

AMPri Україна є офіційним представником німецького виробника на території нашої країни. Це молода компанія, яка розвивається, враховуючи запити ринку і задовольняючи потреби клієнтів, пропонує високоякісні товари і доступні ціни. Наші клієнти завжди отримують якісне обслуговування і підтримку.


Широкий асортимент продукції Ампрі.

Ми пропонуємо широкий спектр одноразової продукції для медичної, стоматологічної та санітарно-гігієнічної областей. Ми працюємо для клієнтів, тому асортимент постійно розширюється. За рахунок складських запасів швидка поставка товарів гарантована навіть при об'ємних замовленнях. Наша служба доставки готова в найкоротші терміни забезпечити клієнтів потрібними товарами! Співвідношення європейської якості і доступних цін приємно порадує вас. Вже довгий час AMPri Україна постачає якісними витратними матеріалами різні медичні установи, стоматологічні кабінети, салони краси, підприємства харчової промисловості та інші заклади, де потрібні санітарно-гігієнічні норми. Ознайомтеся з нашою продукцією і будьте впевнені наша компанія надасть вам все найнеобхідніше.

text_st
button_out_of_stock