Facebook
Instagram
Youtube
Telegram
Viber

Напівмаска респіратор MB 10 VC FFP1 NR D Comfort

  • 71.50 грн

  • На складі
  • Модель: MB 10 VC FFP1 NR D Comfort
Швидке замовлення
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.

Одноразова фільтруюча напівмаска MB 10 VC FFP1 NR D COMFORT - це комплексне обладнання для захисту органів дихання від аерозолів, що складаються з твердих і рідких частинок. Респіратор призначений для захисту дихальної системи від аерозолів, що складаються з твердих частинок або аерозолів на водній основі (пил, дим) і рідких аерозолів (туманів), за умови, що концентрація дисперсної фази цих аерозолів в повітрі не перевищує 4 x ГДК. Капюшон напівмаски забезпечений затиском для носа, клапаном видиху, двома нерегульованими підголівниками з синтетичної гумової стрічки. Напівмаска розроблена таким чином, щоб її можна було легко адаптувати до форми обличчя і забезпечити комфорт при тривалому використанні.

Шар активованого вугілля забезпечує захист від неприємних запахів, вихлопних газів і органічних газів. 

Додаткове ущільнення у вигляді поролону навколо носа підвищує комфорт використання і полегшує щільне прилягання напівмаски.

Захист дихальних шляхів від нетоксичного пилу, такий як: карбонат кальцію, природний і синтетичний графіт, гіпс, крейда, цемент, мармур, оксид цинку, пилок, целюлоза, сірка, бавовна, тирса чорних металів.
Маски захищають також від вугільного пилу з концентрацією вільного кремнезему нижче 10%.
Може використовуватися в таких галузях, як: сільське господарство, харчова, деревообробна (обробка м'якої деревини, особливо хвойних), скло і кераміка.

Напівмаска респіратор відповідає :
  • Стандарт EN 149: 2001 + A1: 2009 «Засоби захисту органів дихання. Фільтруючі напівмаски для захисту від частинок. Вимоги, випробування, маркування ».
  • Директива 89/686 / EEC
  • СЕ 1437
  • Сертифікат: WE / S / 2704/2017

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
text_st
button_out_of_stock